fbpx

Kontakt

Nicolas Lunabba
Verksamhetsansvarig
Press/partnerskap/utbildning
nicolas@helamalmo.com

Tarkan Shukr
Platsansvarig Mötesplats Helamalmö
Medlemskap/Värdskap
tarkan@helamalmo.com

 

Agneta Sawo
Ekonomiansvarig
agneta_sawo@hotmail.com


Ermina Hajdarevic
Fältansvarig Mötesplats Helamalmö
Studiebesök
ermina@helamalmo.com

Mohammed Munem
Fältansvarig Mötesplats Helamalmö
info@helamalmo.com

Benjamin Anderberg
Ansvarig Bowdown Dance Academy
info.benjaminanderberg@gmail.com

Janet Chikane
Ansvarig #NoExcuseWorkOut
janet.bowdowncrew@gmail.com

Wala Habib
Ansvarig frukostprogram och uthyrning av lokaler
info@helamalmo.com

Parisah Lashgari
Ansvarig samhällsinstanser
parisah.lashgari@hasselaskane.se

Jonas Stålgard
Ansvarig marknad
jonas@helamalmo.com

Daniel Diaz
Ansvarig internutbildningar
daniel.diaz@rb.se

Anette Akbas-Pihl
Lokalvård/allt i allo på Mötesplats Helamalmö
info@helamalmo.com

Shqiponja Istrefi
Ansvarig ungdomsnätverk och GRL PWR MLM
shqiponja.istrefi1@gmail.com

Ayanle Omarali
Film och foto
info@biillboard.com

Robin Pihl
Grafisk design/Entertainmo
robin.pihl@outlook.com